Kliknij aby przejść do facebooka
Kliknij aby przejść do youtuba

Salon online wyposażenia łazienek: kabiny prysznicowe, umywalki, wanny, toalety, zlewozmywaki, baterie łazienkowe i kuchenne - Domarket

 62-510 Konin tel. - 888-139-555

Geolokalizacja: Szerokość geograficzna: 52.22911, Długość geograficzna: 18.24788
Domarket w Oferteo.pl
Logo kutnowskiego salonu online Domarket

ARMATURA ŁAZIENKOWA DLA MIESZKAŃCÓW KONINA I POWIATU KONIŃSKIEGO

Kliknij aby przejść do naszego facebooka
Kliknij aby przejść do youtube
Salon z wyposażeniem łazienek - ścianki prysznicowe walk-in - Konin

ŚCIANKI PRYSZNICOWE 
WALK-IN: KONIN

ŚCIANKA PRYSZNICOWA WALK-IN W KONINIE.

 

Ścianki prysznicowe typu walk-in to po prostu kabiny prysznicowe bez drzwi. Z biegiem czasu  widzimy, iż popularność ścianek walk in rośnie z dnia na dzień. Swoją popularność zawdzięczają coraz bogatszej ofercie modeli, jak i samej funkcjonalności. Mogą być stosowane praktycznie we wszystkich pomieszczeniach bez względu na ich wielkość. Zanim jednak zakupimy ściankę prysznicową walk-in warto zastanowić się nad kilkoma aspektami.

 

ŚCIANKI PRYSZNICOWE NA WYMIAR SĄ WIĘKSZĄ SWOBODĄ DLA MIESZKAŃCÓW KONINA.

 

Ścianki walk-in pozwalają na większą swobodę pod prysznicem. Możemy operować większą powierzchnią prysznicową niż w przypadku tradycyjnych kabin prysznicowych. Ścianki te możemy zastosować w każdym rodzaju projektu. Nie ograniczą nas tu ani kształt, ani powierzchnia łazienki. Ścianki walk-in, nazywane również ściankami prysznicowymi na wymiar zamówisz w naszym sklepie online w Koninie w domarket.pl. Znajdziesz u nas szeroki wybór szyb prysznicowych na wymiar. Wszystkie nasze produkty typu walk-in wykonane są ze szkła hartowanego. Zwiększa to bezpieczeństwo użytkowania. 

 

ŚCIANKI PRYSZNICOWE WALK-IN DEDYKOWANE RÓWNIEŻ DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.

 

Ścianki prysznicowe na wymiar typu walk-in zdecydowanie docenią osoby poruszające się na wózku inwalidzkim. Brak drzwi umożliwia swobodny dostęp do prysznica. Kabiny otwarte to z pewnością wygoda dla osób niepełnosprawnych.

 

CZYSTOŚĆ ŚCIAN PRYSZNICOWYCH WALK-IN.

 

Kolejnym pozytywnym czynnikiem przemawiającym za kupnem ścianki walk-in jest utrzymanie czystości. Prosta powierzchnia i brak zakamarków z pewnością pozwolą na utrzymanie jej w czystości.

Kabiny prysznicowe montowane są przeważnie bez brodzika bezpośrednio na płytkach. Jest możliwy również zakup płytkich brodzików dedykowanych do serii walk-in. Znajdziemy w nich również miejsce na odpływ liniowy brodzika.

Przy montażu ścianek prysznicowych warto zwrócić uwagę na wilgotność powietrza. Upewnijmy się, iż system wentylacyjny i grzewczy spełni nasze oczekiwania. Zapraszamy do naszego sklepu z wyposażeniem łazienek w Koninie na domarket.pl.

 

W czasie realizacji zakupu otrzymasz 5% rabatu jeśli użyjesz kodu rabatowego o treści: 

domarket-konin

 

Kliknij aby przejść do naszego sklepu on-line: DOMARKET.PL

Łatwe w montażu ścianki prysznicowe walk-in dla mieszkańców Konina.