Kliknij aby przejść do facebooka
Kliknij aby przejść do youtuba

Salon online wyposażenia łazienek: kabiny prysznicowe, umywalki, wanny, toalety, zlewozmywaki, baterie łazienkowe i kuchenne - Domarket

 62-510 Konin tel. - 888-139-555

Geolokalizacja: Szerokość geograficzna: 52.22911, Długość geograficzna: 18.24788
Domarket w Oferteo.pl
Salon z wyposażeniem łazienek - kabiny prysznicowe - KONIN

KABINY PRYSZNICOWE: KONIN

Kabiny prysznicowe jako oferta dla mieszkańców Konina.

W ofercie salonu łazienek on-line Konin znajdziecie najróżniejsze typy kabin prysznicowych ze szkła hartowanego (bezpiecznego):
 

  • kabiny prysznicowe składane
  • kabiny prysznicowe półokrągłe
  • kabiny prysznicowe przesuwne
  • kabiny prysznicowe uchylne
     

Ze względu na nietypowe rozwiązania w Waszych łazienkach posiadamy w naszej ofercie kabiny prysznicowe pięciokątne lub kabiny prysznicowe trzyścienne. Kabiny prysznicowe z naszej oferty charakteryzują się minimalistycznym designem i wysoką jakością wykończenia detali. Marka, na którą stawiamy to kabiny Swiss Liniger. Po ilości zamówień widzimy, iż jest to znana marka wśród mieszkańców Konina. Wszystkie kabiny tej firmy wykonane są z bezpiecznego szkła hartowanego. Szkło takie w momencie stłuczenia ściany kabiny rozpada się na drobne kawałeczki, które nie zagrażają zdrowiu ludzkiemu. Wszystkie modele kabin prysznicowych zobaczysz TUTAJ.

 

Kabiny prysznicowe przesuwne KONIN.

Model ten sprawdza się we wszystkich łazienkach bez względu na ich wielkość, choć częściej sprawdzają się zdecydowanie w małych łazienkach. . Montaż takiej kabiny jest bardzo prosty i nieskomplikowany.  Drzwi otwierają się, przesuwając się po prowadnicy w jedną z wybranych przez nas stron. Prowadnica ukryta jest za estetyczną metalową listwą.  Użytkowanie tego typu kabiny jest funkcjonalne i komfortowe. Jeżeli cenisz sobie ponad wszystko estetykę wykonania to ten model kabiny prysznicowej przeznaczony jest dla Ciebie. Zobacz kabiny prysznicowe w naszej ofercie TUTAJ.

 

Poniżej zdjęcia modelu kabiny prysznicowej przesuwnej. Model: CV20P.

 

W czasie realizacji zakupu otrzymasz 5% rabatu jeśli użyjesz kodu rabatowego o treści: 

domarket-konin

 

Kliknij i zobacz CENY kabin prysznicowych w naszym sklepie 

Konin DOMARKET.PL

Kliknij i zobacz CENY kabin prysznicowych w naszym sklepie 

Konin DOMARKET.PL

Kliknij i zobacz CENY kabin prysznicowych w naszym sklepie 

Konin DOMARKET.PL

Nasze kabiny prysznicowe to wysoka jakość ku zadowoleniu klientów z Konina.

Kabiny uchylne w salonie online Domarket Konin.

Kabiny uchylne to niezawodny i niezłożony system otwierania. Sprawdzi się w każdej łazience bez względu na jej rozmiar. Jego główną zaletą jest prostota mechanizmu zawiasowego, użytego w drzwiach kabiny. Wpływa to na wydłużoną żywotność takich kabin.


Szkło hartowane w naszych kabinach prysznicowych - Konin.

Wszystkie nasze kabiny są wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego. Dzięki temu w przypadku stłuczenia szkła rozpada się ono na drobne kawałki, niezagrażające życiu człowieka.


Wszystkich mieszkańców Konina i powiatu konińskiego zapraszamy do naszego salonu łazienek online: domarket.pl


Poniżej klika modeli kabin prysznicowych uchylnych. Ceny kabin prysznicowych uchylnych znajdziesz TUTAJ.

Kabiny prysznicowe składane w Koninie.

Kabiny te są coraz częściej kupowane przez mieszkańców Konina. Są one wyposażone w drzwi składane na zawiasach. Modele te są uniwersalne i przeznaczone są głównie do małych łazienek.  Kabiny prysznicowe uchylne są również wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego. Jakość wykończenia detali jest na wysokim poziomie. Zapewni to wieloletnie bezawaryjne użytkowanie takiej kabiny prysznicowej.

Poniżej prezentacja video kabiny prysznicowej uchylnej model DV6000. Jest to jeden z najbardziej popularnych modeli kabin prysznicowych docenianych przez naszych klientów.

Logo kutnowskiego salonu online Domarket

ARMATURA ŁAZIENKOWA DLA MIESZKAŃCÓW KONINA I POWIATU KONIŃSKIEGO

Kliknij aby przejść do naszego facebooka
Kliknij aby przejść do youtube